STÁHNĚTE SI JÍDELNÍČEK ZDARMA
Připravili jsem pro vás nízkosacharidový dietníček vhodný pro redukční diety, a to zcela ZDARMA

KDE ZAČÍT

Dieta je v podstatě životní styl. Něco, co by mělo být dlouhodobě udržitelné. Proto vám rádi pomůžeme rozhodnout se a zorientovat se v novém režimu. Stáhněte si náš jídelníček a přesvědčte se.

JAKÉ POTRAVINY JSOU VHODNÉ A JAKÉ MÉNĚ

Při redukční dietě se setkáváme s tím, že některé potraviny jsou doporučované a jiné jsou méně vhodné. Připravili jsme pro vás přehledný a jednoduchý seznam potravin a jejich vhodných alternativ. 

!!! AKCE !!!

ZDRAVÉ ALTERNATIVY K POTRAVINÁM

Mnoho lidí je při začátku hubnutí zklamáno, že již nemohou jíst své obvyklé potraviny pro vysoký obsah tuku či cukru. Připravili jsme pro vás brožurku s vybranými potravinami a jejich dietními alternativami

NASTARTUJTE HUBNUTÍ ZA 7 DNÍ

Pořiďte si náš jídelníček na 3 dny, díky kterému můžete hravě nastartovat svůj proces hubnutí. Jídelníček je vypracován včetně pitného režimu a uvedení nutričních hodnot jednotlivých jídel.

SEZNAM VHODNÝCH A NEVHODNÝCH POTRAVIN

Při redukčních dietách nemusíte být zmateni tím, že nevíte, které potraviny jsou vhodné a které méně. Připravili jsme pro Vás přehledný a ucelený seznam, se kterým Vám půjdou kila dolů. 

Petr Tranh
Petr Tranh
Read More
Chtěl jsem zhubnout, abych se více líbil holkám a mohl si sebe vážit. Teprve nyní se mi to povedlo.
Jarmila Kopřivová
Jarmila Kopřivová
Read More
Jsem vegetariánka ze zdravotních důvodů, která byla obézní. Těžko jsem hledala někoho, kdo mi pomohl se zorientovat ve světě vegetariánů a poradil mi účinnou dietu.
Jana Spálená
Jana Spálená
Read More
Na starý kolena se u mně objevila cukrovka. Doktor mi řekl, že když zhubnu, zlepší se můj zdravotní stav. Jeho dieta mi však nevyhovovala, tak jsem vyhledala odbornou pomoc na Źádný Špeky.
Veronika Skálová
Veronika Skálová
Read More
Se službami Žádný Špeky jsem spokojená. Byla jsem překvapená jak kvalitní služby jsem za dané ceny obdržela.
Květa Zárybnická
Květa Zárybnická
Read More
Teprve zde jsem našla inspiraci, co mám vařit. Potěšilo mne, že vše je z běžně dostupných surovin a levně. Navíc jsou to chutná jídla i pro mé vnuky.
Previous
Next
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.