STÁHNĚTE SI JÍDELNÍČEK ZDARMA
Připravili jsem pro vás nízkosacharidový dietníček vhodný pro redukční diety, a to zcela ZDARMA

V některých případech, pokud si již nevíte rady se svou dietou nebo se stále potýkáte s jojo efektem, je zkrátka lepší svěřit se do rukou odborníků. Jsme profesionálové, kteří s Vámi pečlivě proberou Váš zdravotní stav, Vaši životosprávu i případné dědičné předpoklady a vypracují jídelní plán na míru. 

Věříme, že jídlo, které jíte Vám musí chutnat, a proto ve Vašem jídelním plánu chceme zohlednit i potraviny, které máte rádi a naopak vyloučit ty, které Vám nechutnají. Nechceme Vás nutit jíst ryby, když Vám nechutnají, protože nejde o to vytvořit měsíční dietu, během které zhubnete pár kilo, ale chceme Vám vytvořit takový stravovací plán, který je udržitelný dlouhodobě.

Navíc jako jedni z mála poskytujeme i sestavování jídelníčku pro vegetariány.

Co získáte?​

JÍDELNÍČEK NA MÍRU

Naprostou samozřejmostí je zohlednit Váš aktuální zdravotní stav, Vaše potřeby a cíle, alergie, oblíbené a neoblíbené potraviny. Nejde jen o počítání kalorií. 

SUPLEMENTACE

Poskytnu Vám jednoduchou tabulku, kde budete mít jasně a přehledně čím můžete Vaše oblíbené, ale nezdravé potraviny nahradit, abyste si stále pochutnali, ale při tom zůstali zdraví.

SEZNAM DOPORUČENÝCH POTRAVIN

Spolu s jídelníček Vám zašleme i seznam doporučených potravin, ze kterých si můžete následně i sami skládat svá jídla. 

E-MAILOVÁ KOMUNIKACE

V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností se na mne můžete obrátit na emailu info@zadnyspeky.cz. Pokusím se Vám v co nejkratším čase na vše odpovědět.

SPECIALISTA NA VEGETARIÁNSKOU STRAVU

Na rozdíl od mnohých mám vlastní zkušenost s vegetariánskou stravou a rád se s Vámi o své zkušenosti podělím. 

DOPORUČÍM POHYB I PITNÝ REŽIM

Věřím, že zdraví životní styl a hubnutí není jen o jídle, ale i o pohybu a pitném režimu, resp. o celkové životosprávě. Proto Vám dám i několik rad přímo šitých na míru, abychom maximálně podpořili efekt diety. 

Jak bude jídelníček vypadat?

 
 • JÍDELNÍČEK BUDE OBSAHOVAT JEN NAPROSTO BĚŽNÉ A LEVNÉ POTRAVINY.
 • SPOLU SE NAUČÍME, JAK VELIKOST PORCE ODHADNOUT BEZ NEUSTÁLÉHO PŘEVAŽOVÁNÍ
 • JÍDELNÍČEK BUDE OBSAHOVAT PODROBNÝ ROZPIS NA 10 DNÍ A MODELOVÉ PŘÍKLADY NA DALŠÍ DNY, jeho účinnost je tak celoživotní
 • PŘIPRAVÍM VÁM NA VÝBĚR NĚKOLIK SNÍDANÍ, OBĚDŮ A VEČEŘÍ, ZE KTERÝCH SI PAK MŮŽETE SVÉ JÍDLO SAMI SKLÁDAT. Veškeré recepty pak naleznete na www.zadnespeky.cz
 • V KAŽDÉM PŘÍPADĚ JSEM PROTI PRÁŠKŮM A CHEMICKÝM NÁHRAŽKÁM, PROTO DO TOHO NEBUDU NUTIT ANI VÁS. Jsem zastáncem získávání vitamínů přirozenou formou.

Jak bude jídelníček fungovat?

 • NIKDY NESMÍTE HLADOVĚT
  Vaše tělo musí být v pohodě. Pokud budete v hladoví, budete ve stresu. 
 • U KAŽDÉHO JÍDLA BUDETE MÍT NĚKOLIK MOŽNOSTÍ VÝBĚRU
  Vyberete si jen to, co je ve Vašich možnostech nebo na co máte zrovna chuť
 • DLOUHODOBĚ UDRŽITELNÝ
  Váš jídelníček musí být Vaším novým životním stylem a hlavně dlouhodobě udržitelný
 • JSEM TU PRO VÁS
  V případě dotazů či dovysvětlení jsem tu vždy pro Vás na emailu info@zadnyspeky.cz nebo po předchozí domluvě i telefonicky

Proč Žádný špeky?

 
 • BUDETE SE CÍTIT FIT A PLNI ENERGIE
 • BUDETE MÍT VĚTŠÍ SEBEVĚDOMÍ
 • BUDETE PRODUKTIVNĚJŠÍ
 • BUDETE MÍT LEPŠÍ A KVALITNĚJŠÍ SPÁNEK
 • JÍDLO PRO VÁS NEBUDE STRES, ALE RADOST
 • POZNÁTE NOVÉ RECEPTY
 • NASTOLÍTE HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHU V TĚLE

FAQ

V tomto případě se stačí napsat Váš dotaz na e-mail info@zadnyspeky.cz a v nejkratší možné době se Vám ozvu.

Dále Vám sestavím jednoduchou šablonu, kdy ke každému dennímu jídlu představím několik možných variant včetně receptů, díky které se naučíte sestavovat svá jídla bezpečně sami.

Veškeré alergie, potravinové intolerance, oblíbené potraviny i další důležité skutečnosti prosím uveďte do vstupního formuláře, který Vám bude zaslán po zaplacení.

Cena za tento balíček, který obsahuje Dietní plán na 10 dní, šablonu na sestavování jídel, měsíční e-mailovou podporu, seznam doporučených potravin, pohybové doporučení i upravený pitný režim  je 1.490 Kč.

Po obdržení platby a vstupního dotazníku obdržíte ode mne do 15 dnů e-mail se vším potřebným.

Po vyplnění objednávky a zaplacení přijde na Váš e-mail vstupní dotazník, který vyplníte a zašlete obratem zpět. Následně začnu analyzovat Váši životosprávu a v případě potřeby Vás budu kontaktovat s doplňujícími údaji. Nejdéle do 15 dnů Vám pak zašlu vše potřebné.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.